Program studiów MBA nie ma wyłączności na zaawansowaną wiedzę na temat biznesu: wszystkiego, czego potrzebujesz aby odnieść sukces w życiu i pracy możesz nauczyć się sam. Program Personal MBA zawiera najlepsze książki zebrane wyselekcjonowane podczas czasochłonnych poszukiwań. Daruj więc sobie bagatelne pożyczki i spędzanie weekendów na uczelni: możesz uzyskać najwyższej klasy wiedzę na temat biznesu w bardzo prosty sposób, poprzez czytanie książek.

 

Ta strona zawiera listę wszystkich rekomendowanych książek. Jeśli szukasz więcej informacji na temat programu PersonalMBA oraz kryteriów doboru książek przejdź do strony MANIFESTU. Zakup książek poprzez poniższe linki pomaga w utrzymaniu strony internetowej oraz zakupie kolejnej literatury tematycznej.

Poniżej lista 99 biznesowych książek rekomendowanych przez program Personal MBA.

ZACZNIJ OD TEGO: The Personal MBA: Master the Art of Business

„The Personal MBA” to kompleksowy przegląd wsztstkiego, czego nauczysz się podczas czytania książek z poniższej listy . Książka już jest międzynarodowym bestsellerem. Josh Kaufman pisząc ją podsumował najważniejsze koncepcje biznesu, psychologii i systemów. Polecam jak pierwszą książkę z listy wszystkich – wyciągniesz znacznie więcej z nauki, jeśli najpierw poznasz najistotniejsze koncepcje.

 

Tworzenie biznesu

Tworzenie i Testowanie Wartości

Marketing

Sprzedaż

Dostarczanie Wartości

Rachunkowość i Finanse

Ludzki Umysł

Produktywność i Efektywność

Rozwiązywanie Problemów

Zmiany Behawioralne

Podejmowanie Decyzji

Komunikacja

Wpływ i Manipulacja

Negocjacje

Zarządzanie

Przywództwo

Zarządzanie Projektami

Systemy

Analiza

Statystyka

Umiejętności Korporacyjne

Strategia Korporacyjna

Kreatywność i Innowacyjność

Design

Doradztwo

Finanse Osobiste

Rozwój Osobisty