Cześć, nazywam się Wojtek Sienkiewicz.

Jestem absolwentem zarządzania i inżynierii produkcji na Politechnice Wrocławskiej. We Wrocławiu również mieszkam (od 2006) i pracuję (od 2010).

Artykuły, które piszę na blogu opieram o własne doświadczenie oraz przemyślenia, książki, filmy i inne materiały, na które trafiłem. Moim głównym celem jest pomoc w rozwijaniu się. 

Moje stanowisko pracy z jednej strony wymaga, a z drugiej daje duże pole do poszukiwań sposobów na lepszą, skuteczniejszą pracę – zarówno własną jak i zespołu. Dlatego poruszane przeze mnie tematy to głównie produktywność, zarządzanie, organizacja pracy. Dotykam również spraw osobistych, ale bardzo ważnych z perspektywy pracy – sport, zdrowie, stres, rodzina. Związane są pośrednio z pracą, ponieważ zaniedbywane, mają na nią ogromny wpływ.

Jestem niespełnionym przedsiębiorcą – rozwijam wiele talentów nie związanych z moją pracą zawodową, które pozwalają na poszerzenie horyzontów i spojrzenie na swoja pracę z dystansu. 

Na blogu piszę również o książkach z listy Personal MBA oraz przybliżam ideę stojąca za manifestem PMBA, który testuję od 2014 roku. 

Chcę, żeby moje artykuły pomogły osobom, które znajdują się w miejscu, w którym ja już byłem – zarówno zawodowo jak i osobiście. Liczę na to, że dzięki temu staną się lepsze, silniejsze, bardziej świadome i skuteczniejsze.

Artykuły publikowane na tym blogu są moimi poglądami i przemyśleniami. Bazuję je na własnych doświadczeniach, materiałach z książek, artykułów, filmów itp. Wpisy mają charakter edukacyjny/informacyjny. Nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne szkody będące następstwem wykorzystania informacji tu zawartych. Wszelkie działania i decyzje podejmuj na własną odpowiedzialność.